Контактная информация

Адрес:
Украина, г. Киев, ул. Руденко 6а

Наши телефоны:
+38 (044) 209-20-62,
+38 (044) 539-33-83,
+38 (067) 407-22-24,
+38 (067) 505-61-02. 

Facebook:
E-mail:
contact@propol.com.ua

Web:
www.propol.com.ua
Контакты
Вы здесь:  Главная Системы ограждений Системы ограждений Wisniowski

Промислові огородження : пересувні ворота Wisniowski
Пересувні промислові ворота

Огороджувальні промислові ворота досконало служать до замикання в'їзду до промислових об'єктів, площ, складів, та місць до паркування. Дякуючи солідній конструкції та масивній будові ними можна закривати великі в'їзди-до 12 м ширини, а при використанні двох протиставних воріт, ширину можна збільшити навіть вдвічі, до 24 м.

Самоносна конструкція означає, що крило воріт не вимагає підпори, завішене над в'їздом. Таке рішення дозволяє забезпечити безпроблемну роботу незалежно від пори року чи погодних умов. Рух крила не блокується нічим - навіть тоді, коли земля вкрита снігом, льодом, піском чи листям.

Використання сучасних комп'ютерних технологій вже у фазі проектування дозволяє визначити поведінку продукту ще перед тим, як появиться перший прототип. Проект промислових пересувних воріт виник завдяки використанню комп'ютерної симуляції, котра стосує метод закінчених елементів МЕ5. Дякуючи цьому віддаємо у Ваші руки продукти найвижчої якості.

1) Самоносна конструкція означає, що крило воріт не вимагає підпори, завішене над в'їздом. Таке рішення дозволяє забезпечити безпроблемну роботу незалежно від пори року чи погодних умов. Рух крила не блокується нічим - навіть тоді, коли земля вкрита снігом, льодом, піском чи листям.

2) Зовнішнє переключання дозволяє управляти воротами особі, котра стоїть біля стовпа повертаючи ключ вправо та вліво.
3) Кнопка СТОПу дозволяє негайно перервати рух воріт в будь-якому моменті під час відкривання та закривання.
4) Автоматичні ворота. Ворота переміщуються за допомогою механізму, котрий знаходиться всередині стовпа. Механізм керується провідним елементом включання, розміщеним всередині або дистанційним управлінням. Розміщення механізму всередині стовпа забезпечує захист від дії зовнішніх чинників, таких як дощ, сніг, або інше забруднення, оберігає від доступу небажаних осіб. Доступ до елементів управління легкий, для виконання необхідної консерваціїчи регуляціїдостатньо відкрити ключем кришку стовпа.
У випадку електричних неполадок можна відкрити вручну, достатньо відкрити ключем покришку стовпа та відблокувати механізм.


5) Плавний рух крила відбувається завдяки гладкій поверхні всередині їздової шини, по котрій рухаються колеса. Шина сформована з попередньо оцинкованого аркушу сталевого листа - це дозволяє отримати дуже гладку поверхню.
6) Ефективну та тиху роботу воріт забезпечують колеса з поліамідового матеріалу дякуючи котрому крило рухається стабільно і тихо. Більш того, поліамід - це твердий матеріал, котрий не стирається, завдяки чому колеса залишаються твердими, і не потребують консервації. Цілий механізм був запроектований з думкою про плавність та безпроблемну роботу воріт протягом багатьох років.
7) Використання натягаючого елементу дає можливість додатково вирівняти крило відносно землі під час монтування воріт. Це дозволяє також поправити положення під час користування.

8) Лампа сигналізації світиться під час руху воріт.

Ворота з дистанційним управлінням - це комфорт та вигода за будь-яких обставин.
Відкатні промислові ворота Wisniowski

Технічний опис

• В основі промислових воріт лежить рухова шина розміром 200x155 мм. Ворота пересуваються на візках з колесами з поліамідового матеріалу, посаджених накатних ложах.
• У стандарті ворота наповнені сталевою арматурою 30x30 мм.
• Всі елементи конструкції оцинковані. Додатково ворота захищені спеціально добраними лаками.
• Ворота можуть пересуватися за допомогою трьох різних видів механізмів в залежності від їх величини та частоти експлуатації. Механізм разом з конрольними пристроями знаходиться всередині стовпа воріт.
• Комплект фотоелементів є стандартним захистом автоматичних воріт. Додатково ворота можна захистити теж за допомогою іншого охоронного обладнання.
• Максимальні розміри воріт 12000x2200 мм (ширина х висота). Більші розміри брами на підставі індивідуальної документації воріт та калькуляції.
Універсальні

Панельні огорожі, які виробляє фірма Wisniowski складаються з гратових панелей VEGA та чотирьох видів стовпів. Ця міцна і легка в монтажі система одночасно становить естетичну і витривалу конструкцію. Панелі використовуються до огородження парків, шкіл, спортивних стадіонів, будинків громадського користування, фабрик, аеропортів, військових об'єкті в і т.д.Панель VEGA B


Панель VEGA 2D Super

Цілісна система

Систему огородження, яку пропонує фірма Wisniowski становлять сегменти, стовпи та відїзні ворота і хвіртки. Дякуючи модульній будові всі елементи огорожі можна вільно компонувати и зіставляти, добираючи її до вимог об'єкту і ландшафту терену.
Панелі VEGA B і стовпи BETA
Стовпи виконані зі сталевої арматури діаметром 60 х 40 мм, панелі прикріплюються до стовпів за допомогою спеціальних гаків та гайок. Панелі поєднуються між собою поза стовпами за допомогою з'єднувальних елементів. Монтажні аксесуари виконані з нержавіючої сталі.Панелі VEGA B і стовпи GAMMA
Стовпи виконані з подвійної сталевої бляхи формованої у вигляді подвійної літери "Т" діаметром 65 х 42 мм, панелі прикріплюються до стовпів за допомогою з'єднувальних елементів з нержавіючої сталі. Форма стовпів забезпечує стабільність цілої огорожі.Панелі VEGA B і стовпи ALFA
Стовпи виконані зі сталевої арматури діаметром 60 х 40 мм, панелі прикріплюються до стовпів за допомогою спеціальних кріплень та гвинтів виконаних із нержавіючої сталі.Панелі VEGA 2D Super
і стовпи ALFA 2D

Стовпи виконані зі сталевої арматури діаметром 60 х 40 мм, панелі прикріплюються до стовпів за допомогою спеціальних кріплень та гвинтів виконаних із нержавіючої сталі.

Гарантія: 10 років! (антикорозійна)
Антикорозійна охорона. Елементи промислових пересувних воріт оцинковані або виконані з нержавіючої сталі. Промислові пересувні грати стандартно промальовані пульверизатором. Гратові панельні огородження термічно оцинковані, а потім покриті полістеровими фарбами. Така охорона поверхні забезпечує від корозії та гарантує довголітню експлуатацію без необхідної консервації.

Легкість в монтажі

Система монтажу дозволяє розташувати панелі під різним кутом. Дякуючи чому можна моделювати огорождення в будь-який спосіб. Модульна побудова гратових панелей дозволяє також достосувати лінію огородження до різного ланшафту.
Кольори

Промислові огородження можна замовити в 210 кольорах з гамми кольорів RAL. Це дає безмежну можливість добору огородження до елевації, столярних робіт з отворами та декораційних елементів об'єкту. Гратові панельні огородження VEGA можуть бути використані також в версії тільки для оцинковування, тобто без полістерового покриття.
 

РекламаСлужба поддержки

У Вас возник вопрос? Без стеснений обращайтесь к нашим менеджерам и мы с радостью ответим.

Ждем Вашего звонка!

Телефоны горячей линии:
+38 (067) 505-61-02
+38 (067) 407-22-24

Статистика посещений

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСегодня97
mod_vvisit_counterВчера89
mod_vvisit_counterНа этой неделе186
mod_vvisit_counterНа прошлой неделе626
mod_vvisit_counterВ этом месяце1570
mod_vvisit_counterВ прошлом месяце2446
mod_vvisit_counterЗа все время393248
Ваш IP адрес:: 54.92.164.184
Сегодня: Сен 18, 2018

Качество лучших
мировых производителей

Наши клиенты

 • готель "Премьер-Палас",
 • Спортивный клуб «Пятый Элемент»,
 • Cеть супермаркетов «Новая Линия»,
 • Бизнес центр на Юрковской,
 • Офис компании "Мобильная Связь",
 

 • Международный фонд "Відродження",
 • Авиакомпания "Воларе",
 • Бизнес центр на Госпитальной 12,
 • ООО "Торг-Альянс",
 • Офис "СТУ Электроникс",
 • "Интерфлора Украина",
 • "Биотест Лаборатория".


Системы ограждений, Wisniowski, наливные покрытия, осветительные системы, синтетическое покрытие, ограждения, игровые площадки, cистемы ограждений, спортивные покрытия, эластур, спортивные площадки, спортивное покрытие, крепежные системы, плетеная сетка, cтолбы, ворота, сварная сетка, киев